Kent Faktoring A.Ş.

Süzer Grubu finans kuruluşlarından olan Kent Faktoring, Eylül 1997’de faaliyete geçmiştir. İlk faaliyet yılı içinde ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesi almayı başaran ilk ve tek şirket olan Kent Faktoring, sektöründe saygınlığı ve kaliteli hizmeti ile ön sıralarda yer alan bir kurum olarak tanınmaktadır.

Kent Faktoring pazarlama politikasını müşterilerine güçlü ve güvenilir bir iş ortağı olduğunu hissettirmek ve onlarla olan ilişkilerini kısa vadeli çözümler yerine süreklilik çerçevesine oturtmak üzere temellendirmiştir.

Faktoring hizmetlerini sunarken müşterilerinin nakit akışlarını kolaylaştırıcı çözümler yaratmayı hedefleyen Şirketimiz, faaliyetleri ile faktoring işlemlerinden beklenen tüm işlevleri yerine getirmektedir. Bu hizmetlerin hızlı olması, müşterinin gereksinimlerine tam anlamıyla cevap verebilmesi ve aynı kalite düzeyini muhafaza edebilmesi “Kent Faktoring Pazarlama Politikası”nın çekirdeğini oluşturmaktadır.

Şirketimizin amacı güçlü sermaye yapısı, aktif kalitesinin yüksekliği, gerçekleştirdiği işlem hacmi ve hepsinin ötesinde kurum kimliğini yansıtan çalışanlarıyla, hizmetlerini sürekli ve uluslararası standartlarda sunarak sektöründe yurtiçinde ve yurtdışında kazanmış olduğu saygınlığı kurumsal kimliğinin bir ayrılmaz bir parçası olarak pekiştirmektir.

Kent Faktoring A.Ş. ile çalışmak güçlü, güvenilir, saygın bir hizmet almak demektir.